OFİSLERİMİZ

AKTAU

Adres:
Microdistrict, 8 Building 39 A, Business center “Elite Aliance”, Office # 110, 130000, Aktau, Kazakistan
İlgili Kişi:
Bülent Eğlence
E-posta:
Bulent.Eglence@enka.com
Telefon: +7  701 533 43 99

ALMATI

Adres:
Al-Farabai Street 69, 050040 Almatı, Kazakistan
İlgili Kişi:
Luman Demirci
E-posta: ldemirci@enka.com
Telefon: +7 701 218 22 58

ANKARA

Adres:
Çamlıca Mahallesi 145. Sokak No:9 06200 GİMAT – Yenimahalle, Ankara, Turkey
İlgili Kişi:
Harun Koşar
E-posta: ankara@enka.com
Telefon: +90 312 418 50 60
Faks: +90 312 418 36 63

ATIRAU

Adres:
Atyrau city, 060000, Students Avenue, building 52. 4th floor. Business center Adal.
İlgili Kişi:
Soner Boyan
E-posta: bsoner@senimdi.com
Telefon: +7 712 252 11 48
+7 701 748 12 22 (mob)
Faks: +7 712 303 36 35

BASRA

Adres:
Irak Ofis – Manawi Basha, Al Kahera District, Manawi Basha’ Private School Lane, House # 37, Basra, Irak
İlgili Kişi:
Mustafa Kevser
Jinan Saad Mohammed
E-posta:
mkevser@enka.com jinan.mohammet@enka.com
Telefon: +964 782 174 10 69

BUDAPEŞTE

Adres:
Árpád fejedelem útja 26-28. 1023 Budapeşte, Macaristan
İlgili Kişi:
Uğur Yurttutan
E-posta: uyurttutan@enka.com
Telefon: +90 212 376 15 97
Faks: +90 212 274 25 72

CLUJ-NAPOCA

Adres:
Cluj Napoca, 69 Fagului Street Ground Floor Apt.1 Cluj County Romanya
İlgili Kişi:
Tamer Arisoy
E-posta: tarisoy@rmw.ro
Telefon: +40 741 199 330

DUBLİN

Adres:
Dublin, Irlanda
İlgili Kişi:
Duygu Erpolat
E-posta:
duygu.erpolat@enka.com
Telefon: +353 (0) 83 066 4000

ERBİL

Adres:
Erbil Gas Power Station, Pirdawud Village, Makhmur Road, Erbil, Irak
İlgili Kişi:
Alp Bayramoğlu
E-posta:
abayramoglu@enka.com
Telefon: +964 750 780 64 56

HOOFDDORP

Adres:
Diamantlaan 15, 2132 WV HC Hoofddorp, Hollanda
İlgili Kişi:
Anne Refos
E-posta: anne.refos@enka.com
Telefon: +31 23 565 24 65

İSTANBUL (Merkez)

Adres:
Balmumcu Mahallesi, Zincirlikuyu Yolu No. 10 Beşiktaş 34349 İstanbul, Türkiye
İlgili Kişi:
Alima Terzioğlu
E-posta: enka@enka.com
İK (İş Başvurusu için):
E-posta:  recruitment@enka.com
Telefon:+90 212 376 10 00
Faks: +90 212 376 19 80

LİBREVİLLE

Adres:
ENKA – Gabon Ofis B.P. 23765 Libreville, Gabon
İlgili Kişi:
Ayhan Yeltik
E-posta: ayeltik@enka.com
Telefon: +241 074 84 82 82

MOSKOVA

Adres:
Moskova Merkez, Presnenskaya Nab. Bldg. 10, Block C, Floor 58 123112, Moskova, Rusya Federasyonu
İlgili Kişi:
Baris Gunel
E-posta:
moscowheadoffice@enka.com
Telefon: +7 499 922 35 00
Faks: +7 499 922 35 01

NİNGBO

Adres:
No.17, Middle Xing Ye Road, Ningbo Free Trade Zone, Beilun, Ningbo 315800 Çin
İlgili Kişi:
Aras Şahin
E-posta: ASahin@enka.com
Telefon: +86 574 86 82 10 20 ext:303
+86 574 86 82 10 29

PRİŞTİNE

Adres:
Pejton “Mujo Ulqinaku” 5/9, 4th Floor, Priştine, Kosova
İlgili Kişi:
Erdoğan Kılıç
E-posta: ekilic@enka.com
Telefon: +383 43 772 555
Faks: +383 38 772 999

TİFLİS

Adres:
Vazha Pshavela Caddesi No:71 Blok 1, Kat 5, Ofis No:29 Tiflis, Gürcistan
İlgili Kişi:
Emre Öztürk
E-posta: emre.ozturk@enka.com
Telefon: +995 322 744 884

TİRANA

Adres:
Str. Ibrahim Rugova, Sky Tower, 9/1 floor, Tirana, Albania
İlgili Kişi:
Sebahattin Demiryurek
E-posta:
sdemiryurek@enka.com / sdemiryurek@bekmp.com
Telefon: +383 49 777 151

TRİPOLİ

Adres:
Zawiat Al-Dahmani, Ashshatt Str. Blocks No.5, Floor: 3, Office No: 6 Tripoli, Libya
İlgili Kişi:
İslam Kınacı
E-posta: islam.kinaci@enka.com
Telefon: + 218 91 211 31 33
+218 92 211 31 33